Потрібен розголос: 17-річний син екс-міліціонера закатував свою дівчину, а потім водив підлітків дивитися на тіло (ВІДЕО)

Потрібен розголос: 17-річний син екс-міліціонера закатував свою дівчину, а потім водив підлітків дивитися на тіло.

Данило Редін, 17-річний хлопець з Харкова, який вразив усю країну жорстокістю. Закатувавши свою 25-річну дівчину, хлопець проводив екскурсії дітям до місця вбивства.

Про це йдеться у сюжеті “Надзвичайних новин”.

Моторошну історію з життя розповіла журналістам мати вбитої дівчини. За словами жінки, вбивця у відкриту розповідав місцевим жителям, що вирив яму, в якій планував закопати свою жертву.

У свою чергу сусіди розповіли, що хлопець перебував у стосунках з дівчиною. Не виключено, що їх пов’язували і наркотики.

Ймовірним мотивом для жорстокого вбивства стало те, що Яна насміхалася з хлопця в компанії.

Після вчинення злочину, вбивця закопав дівчину у яру.

 

Потрібен розголос: 17-річний син екс-міліціонера закатував свою дівчину, а потім водив підлітків дивитися на тіло. Данило Редін, 17-річний хлопець з Харкова, який вразив усю країну жорстокістю. Закатувавши свою 25-річну дівчину, хлопець проводив екскурсії дітям до місця вбивства. Про це йдеться у сюжеті “Надзвичайних новин”. Моторошну історію з життя розповіла журналістам мати вбитої дівчини. За словами жінки, вбивця у відкриту розповідав місцевим жителям, що вирив яму, в якій планував закопати свою жертву. У свою чергу сусіди розповіли, що хлопець перебував у стосунках з дівчиною. Не виключено, що їх пов’язували і наркотики. Ймовірним мотивом для жорстокого вбивства стало те, що Яна насміхалася з хлопця в компанії. Після вчинення злочину, вбивця закопав дівчину у яру.