Постріл з необережності: на Львівщині військовий застрелив колегу (фото)

Трагедія сталась 9 червня.

Військовослужбовець однієї із військових частин на Львівщині порушив правила поводження зі зброєю і, як наслідок, застрелив свого колегу.

Про це повідомили у прес-службі Державного бюро розслідувань.

Інцидент у військовій частині стався 9 червня. Службовець необережно натиснув на спусковий гачок і куля влучила в його колегу.

У результаті отриманого вогнепального поранення військовий помер.

Солдата 11 червня взяли під варту. Йому повідомлено про підозру за статтею «порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення».

Трагедія сталась 9 червня. Військовослужбовець однієї із військових частин на Львівщині порушив правила поводження зі зброєю і, як наслідок, застрелив свого колегу. Про це повідомили у прес-службі Державного бюро розслідувань. Інцидент у військовій частині стався 9 червня. Службовець необережно натиснув на спусковий гачок і куля влучила в його колегу. У результаті отриманого вогнепального поранення військовий помер. Солдата 11 червня взяли під варту. Йому повідомлено про підозру за статтею «порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення».