Є постраждалі: у Франківську сталась ДТП за участі кількох авто (фото)

Сьогодні, 21 вересня, в Івано-Франківську трапилась дорожньо-транспортна пригода.

Аварія сталася вранці на вулиці Надрічній, неподалік залізничного переїзду. Наразі відомо лише, що там зіткнулися одразу декілька автомобілів.

Фото з місця події оприлюднили в Telegram-каналі “Frankivsk 112”. На кадрах видно, що учасниками ДТП стали мінімум чотири автомобілі. Відомо, що в цій аварії є постраждалі.

Внаслідок ДТП перекриті дві смуги руху по Надрічній. Рух суттєво ускладнено, утворюються затори. На місці працюють поліція та медики швидкої допомоги.

Згодом очевидець ДТП Андрій Вітюк оприлюднив у соцмережі ще декілька фотографій. На них помітно, що зіткнулися чотири авто.

Читайте також: На Прикарпатті зіткнулись два авто, пасажирка в реанімації

The post Є постраждалі: у Франківську сталась ДТП за участі кількох авто (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 21 вересня, в Івано-Франківську трапилась дорожньо-транспортна пригода. Аварія сталася вранці на вулиці Надрічній, неподалік залізничного переїзду. Наразі відомо лише, що там зіткнулися одразу декілька автомобілів. Фото з місця події оприлюднили в Telegram-каналі “Frankivsk 112”. На кадрах видно, що учасниками ДТП стали мінімум чотири автомобілі. Відомо, що в цій аварії є постраждалі. Внаслідок ДТП перекриті дві

The post Є постраждалі: у Франківську сталась ДТП за участі кількох авто (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: