Порошенко та Зеленський стали на коліна

Сьогодні, 19 квітня, у Києві на НСК “Олімпійський” проходять дебати між кандидатами на пост Президента України – Петром Порошенком та Володимиром Зеленським.

Після того, як Порошенко задав питання Зеленському про те, коли він вибачиться перед українцями за повірняння держави з повією, сказавши, що Володимир вибачався перед Кадировим, коли невдало пожартував про нього, Володимир Зеленський відповів йому, що ніколи не спілкувався з Кадировим.

Потім заявив:

“Я зараз готовий стати на коліна перед кожною матір’ю яка не дочекалася свого сина з фронту, дитиною, яка не дочекалася свого батька, жінкою, яка не дочекалася свого чоловіка й вас запрошую”, – сказав Володимир.

Після цього, кандидати стали на коліна: Зеленський – обличччям до народу, а Порошенко – перед прапором України.

Детальніше про подію з НСК “Олімпійський читайте у матеріалі: Дебати відбулися: про що говорили кандидати в президенти України

 

The post Порошенко та Зеленський стали на коліна appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 19 квітня, у Києві на НСК “Олімпійський” проходять дебати між кандидатами на пост Президента України – Петром Порошенком та Володимиром Зеленським. Після того, як Порошенко задав питання Зеленському про те, коли він вибачиться перед українцями за повірняння держави з повією, сказавши, що Володимир вибачався перед Кадировим, коли невдало пожартував про нього, Володимир Зеленський відповів

The post Порошенко та Зеленський стали на коліна appeared first on Галицький Кореспондент.