Порошенко скликає Раду нацбезпеки через ситуацію з “Приватбанком”

Сьогодні, 18 квітня, окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації Приватбанку. Суд визнав протиправним і скасував рішення про виведення неплатоспроможного “Приватбанку” з ринку за участю держави.

Нещодавно Президент України Петро Порошенко розмістив на своїй офіційній сторінці у “Фейсбук” повідомлення про те, що вже сьогодні збирається обговорити це питання з Радою національної безпеки та оборони:

“Скликав нараду в РНБО щодо ризиків та загроз у зв’язку з ситуацією, що склалася з” Приватбанком”. Початок о 21.00″, – написав чинний глава держави.

Читайте також: Порошенко різко скоротив розрив із Зеленським, – соціологія КМІС

The post Порошенко скликає Раду нацбезпеки через ситуацію з “Приватбанком” appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 18 квітня, окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації Приватбанку. Суд визнав протиправним і скасував рішення про виведення неплатоспроможного “Приватбанку” з ринку за участю держави. Нещодавно Президент України Петро Порошенко розмістив на своїй офіційній сторінці у “Фейсбук” повідомлення про те, що вже сьогодні збирається обговорити це

The post Порошенко скликає Раду нацбезпеки через ситуацію з “Приватбанком” appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: