Попри обіцянки чиновників Івано-Франківщина не вийшла з “червоної” карантинної зони

Сьогодні, 8 квітня, міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони. Прикарпаття залишається серед “червоних” областей.

Відповідні дані оприлюднені на сайті МОЗ, пишуть Версії з посиланням на  Галицькі Гроші.

Обмеження “червоної” зони діють в 11 регіонах – це Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області.

У всіх областях перевищений рівень госпіталізації хворих з коронавірусом: норма становить 60 на 100 тисяч населення.

У “помаранчевій” зоні досі 13 регіонів – Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька і Черкаська області.

“Жовта” лише Херсонська область. У регіоні найнижчий показник госпіталізацій – 52,2, а завантаженість ліжок з киснем становить 23,1%. “Зелених” регіонів в Україні немає від початку адаптивного карантину.

Читайте також: 

Івано-Франківщина може потрапити до «помаранчевої зони», – Шмигаль

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Сьогодні, 8 квітня, міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони. Прикарпаття залишається серед “червоних” областей. Відповідні дані оприлюднені на сайті МОЗ, пишуть Версії з посиланням на  Галицькі Гроші. Обмеження “червоної” зони діють в 11 регіонах – це Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області. У всіх областях перевищений рівень госпіталізації […]