Помічник Путіна заявив, що Зеленський просив про зустріч в Ізраїлі

Джерело: російське видання ТАСС

Пряма мова Ушакова: “Програма дуже насичена, і якщо будуть окремі зустрічі, то вони будуть тільки на ногах, будуть носити досить короткий характер.

Звичайно, президент, у будь-якому разі, потисне руки основним учасникам, це неминуче.

Чи відбудуться тривалі бесіди – дуже сумнівно, просто часу немає фізично”.

Деталі: При цьому представник Ушаков заявив, що запити про зустрічі з Путіним надходили від президента Зеленського.

У відповідь на питання, чи довелося Кремлю відмовити у зустрічі із Зеленським, Ушаков відповів: “Ніхто нікому не відмовляв, просто від багатьох держав надходять пропозиції про зустрічі, з урахуванням графіка ці зустрічі, принаймні тривалі, не можливі”.

Чому це важливо: 22 cічня російські ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що в Ізраїлі можлива зустріч Путіна і Зеленського. “Українська правда” відразу ж звернулася за коментарем до пресслужби президента України, проте відповіді не отримала, пишуть Версії з посиланням на УП.

Що передувало: Формальним приводом візиту до Ізраїлю для Володимира Путіна є участь в Міжнародному форумі пам’яті Голокосту і відкриття пам’ятника жертвам блокади Ленінграда. Але від нього чекають не тільки цього: найбільше Ізраїль розраховує на повернення 26-річної ізраїльтянки Наами Іссахар, засудженої в Росії на 7,5 роки колонії за зберігання і контрабанду наркотиків, і конструктивну розмову про Сирію, зазначає російська служба ВВС.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Помічник Путіна заявив, що Зеленський просив про зустріч в Ізраїлі appeared first on Версії | новини та розслідування.

Помічник президента РФ Юрій Ушаков заявив, що Володимир Зеленський просив про зустрічі з Володимиром Путіним під час візиту до Ізраїлю.

The post Помічник Путіна заявив, що Зеленський просив про зустріч в Ізраїлі appeared first on Версії | новини та розслідування.