Помер викладач ПНУ, автор історичних романів Ігор Макарук

Сьогодні, 14 квітня, перестало битися серце викладача ПНУ ім. Василя Стефаника Ігоря Макарука, пишуть Версії з посиланням на Галицький кореспондент.

Напередодні він повідомив, що знаходиться в реанімації та попросив про молитву.

“В РЕАНІМАЦІЇ, тому колеги і друзі не можу відповісти на ваші дзвінки. За нагоди, прошу вибачення, якщо колись, можливо, когось образив. Буду вдячний за молитву. Якщо щось, то запам’ятайте мене таким… з повагою Ігор Макарук”, – написав пан Ігор на своїй сторінці та додав фотографію.

Довідково:

Ігор Макарук – викладач, письменник, дослідник. Він народився на Хмельниччині, працював у Рівному, втілював освітню реформу в одному з вишів Івано-Франківська, а оселився у Яремчі.

Ігор Макарук – кандидат політичних наук, викладач Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, голова Яремчанського осередку УГП.

Працював провідним фахівцем з питань ліцензування і акредитації Прикарпатського національного університету ім. Стефаника, а у вільний час досліджував історію за документами з архівів і писав історичні романи.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Сьогодні, 14 квітня, перестало битися серце викладача ПНУ ім. Василя Стефаника Ігоря Макарука, пишуть Версії з посиланням на Галицький кореспондент. Напередодні він повідомив, що знаходиться в реанімації та попросив про молитву. “В РЕАНІМАЦІЇ, тому колеги і друзі не можу відповісти на ваші дзвінки. За нагоди, прошу вибачення, якщо колись, можливо, когось образив. Буду вдячний за молитву. […]