Помер 22-річний український футболіст: “згорів” від страшної хвороби за місяць (фото)

Помер Дмитро Левчук – обдарований 22-річний футболіст з Кривого Рогу. Хлопцеві більше місяця тому діагностували страшну хворобу – спайкову хворобу черевної порожнини.

Кілька тижнів тому спортсмен пробув в реанімації. Потім Дмитру стало гірше і він впав у кому. Медики провели ряд операцій, але на жаль життя юного спортсмена обірвалося 5 серпня, коли у нього відмовили нирки, повідомляє krlife.com.

Дмитро Левчук був вихованцем футбольної школи “Кривбас-84” ДЮСШ №1. Встиг пограти за “Кривбас”, “Гірник” та ще кілька аматорських футзальних команд міста.

Криворізький ФК “Гірник” висловив співчуття про смерть юного спортсмена.

“Нам не висловити весь біль, який відчуваємо після цієї втрати. У наших серцях Діма назавжди залишиться світлою доброю людиною. ФК” Гірник “висловлює щирі співчуття рідним і близьким футболіста. Ми сумуємо разом з вами. Вічна пам’ять”, – йдеться в повідомленні пресслужби футбольного клубу.

Помер Дмитро Левчук – обдарований 22-річний футболіст з Кривого Рогу. Хлопцеві більше місяця тому діагностували страшну хворобу – спайкову хворобу черевної порожнини. Кілька тижнів тому спортсмен пробув в реанімації. Потім Дмитру стало гірше і він впав у кому. Медики провели ряд операцій, але на жаль життя юного спортсмена обірвалося 5 серпня, коли у нього відмовили нирки, повідомляє krlife.com. Дмитро Левчук був вихованцем футбольної школи “Кривбас-84” ДЮСШ №1. Встиг пограти за “Кривбас”, “Гірник” та ще кілька аматорських футзальних команд міста. Криворізький ФК “Гірник” висловив співчуття про смерть юного спортсмена. “Нам не висловити весь біль, який відчуваємо після цієї втрати. У наших серцях Діма назавжди залишиться світлою доброю людиною. ФК” Гірник “висловлює щирі співчуття рідним і близьким футболіста. Ми сумуємо разом з