Поліція затримала прикарпатця, який у лісі вирощував елітні сорти коноплі

18 серпня правоохоронці ліквідували незаконний посів конопель елітних сортів.

59-річний мешканець Коломийського району висадив 255 рослин коноплі у лісі між селами Новоселиця і Джурів Снятинського району.

Правоохоронці застали чоловіка, коли він просапував та поливав коноплі. Зі слів правопорушника, наркорослини висаджував для власних потреб, повідомляє пресслужба Нацполіції в області.

Вилучені рослини направлені на дослідження до експертно-криміналістичного центру.

За вказаним фатом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Відповідно до санкції статті за вчинення цього кримінального правопорушення чоловікові загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.

18 серпня правоохоронці ліквідували незаконний посів конопель елітних сортів. 59-річний мешканець Коломийського району висадив 255 рослин коноплі у лісі між селами Новоселиця і Джурів Снятинського району. Правоохоронці застали чоловіка, коли він просапував та поливав коноплі. Зі слів правопорушника, наркорослини висаджував для власних потреб, повідомляє пресслужба Нацполіції в області. Вилучені рослини направлені на дослідження до експертно-криміналістичного центру. За вказаним фатом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Відповідно до санкції статті за вчинення цього кримінального правопорушення чоловікові загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.