Поліція затримала двох румунів, які обікрали прикарпатця (ФОТО)

11 грудня, оперативники управління карного розшуку затримали групу зловмисників, які вчинили крадіжку грошей з помешкання прикарпатця.

Про це інформує Фіртка з посиланням на поліцію області.
Як з’ясувалось, напередодні до Коломийського відділу поліції звернувся 80-річний місцевий мешканець, який повідомив про викрадення коштів з його помешкання у сумі 12 тисяч гривень та 14 тисяч доларів США.
Потерпілий пояснив, що до його домоволодіння прийшли двоє невідомих чоловіків, які представилися лікарями-кардіологами з Німеччини. Поки один чоловік спілкувався з потерпілим, інший непомітно викрав кошти з квартири.
Поліціянти одразу розпочали пошуки зловмисників, встановили транспортний засіб, на якому пересувалися крадії. У ході проведення першочергових слідчо-оперативних заходів, підозрюваних затримали у Хмельницькій області.
Затриманими є 28-річний та 36-річний громадяни Румунії.
Наразі правоохоронці перевіряють причетність зловмисників до вчинення аналогічних злочинів на Івано-Франківщині та сусідніх областях.
За цим фактом розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст.185 (Крадіжка, вчинена у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Проводиться слідство. Вирішується питання про повідомлення підозри останнім та обрання судом запобіжного заходу.

11 грудня, оперативники управління карного розшуку затримали групу зловмисників, які вчинили крадіжку грошей з помешкання прикарпатця. Про це інформує Фіртка з посиланням на поліцію області. Як з’ясувалось, напередодні до Коломийського відділу поліції звернувся 80-річний місцевий мешканець, який повідомив про викрадення коштів з його помешкання у сумі 12 тисяч гривень та 14 тисяч доларів США. Потерпілий пояснив, що до його домоволодіння прийшли двоє невідомих чоловіків, які представилися лікарями-кардіологами з Німеччини. Поки один чоловік спілкувався з потерпілим, інший непомітно викрав кошти з квартири. Поліціянти одразу розпочали пошуки зловмисників, встановили транспортний засіб, на якому пересувалися крадії. У ході проведення першочергових слідчо-оперативних заходів, підозрюваних затримали у Хмельницькій області. Затриманими є 28-річний та 36-річний громадяни Румунії. Наразі правоохоронці перевіряють причетність зловмисників до вчинення аналогічних злочинів