Поліція встановила особу чоловіка, тіло якого знайшли в Івано-Франківську

Правоохоронці встановили особу чоловіка, якого знайшли, 12 липня, на узбіччі в Івано-Франківську без ознак життя.

“Завдяки співпраці засобів масової інформації та свідомих громадян поліції вдалося встанови особу чоловіка. Дякуємо за допомогу!”, – йдеться в повідомленні ГУ НП в Івано-Франківській області.

Чоловік виявився 51-річним жителем обласного центру. Тіло чоловіка відправлено на проведення експертизи для встановлення обставин причин смерті.

Нагадаємо, тіло виявили вчора, 12 липня, на узбіччі вулиці Галицька, 64, в Івано-Франківську.

The post Поліція встановила особу чоловіка, тіло якого знайшли в Івано-Франківську appeared first on Галицький Кореспондент.

Правоохоронці встановили особу чоловіка, якого знайшли, 12 липня, на узбіччі в Івано-Франківську без ознак життя. “Завдяки співпраці засобів масової інформації та свідомих громадян поліції вдалося встанови особу чоловіка. Дякуємо за допомогу!”, – йдеться в повідомленні ГУ НП в Івано-Франківській області. Чоловік виявився 51-річним жителем обласного центру. Тіло чоловіка відправлено на проведення експертизи для встановлення обставин

The post Поліція встановила особу чоловіка, тіло якого знайшли в Івано-Франківську appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: