Поліція врятувала прикарпатку, яка хотіла скоїти самогубство через чоловіка

На «102» зателефонувала жінка та тремтячим голосом повідомила, що чоловік вчиняє домашнє насильство. 

На місці поліцейські спілкувались із жінкою через вхідні двері квартири, бо відчиняти вона не хотіла. Жінка плакала та сказала, що в помешканні перебуває вже одна. Про це інформує поліція області. 

Згодом правоохоронцям таки вдалося вмовити її впустити їх у помешкання. Зайшовши до квартири, вони побачили, що жінка намагалася вчинити самогубство, бо на руках були порізи. Дільничні швидко забрали ніж, який лежав поруч, після чого надали допомогу, заспокоїли її.

Жінка пояснила поліцейським, що чоловік вчиняє щодо неї насильство, тому вирішила звести рахунки з життям. Для врятованої викликали карету швидкої допомоги.

Неподалік будинку поліцейські розшукали нетверезого чоловіка та склали на нього протокол за вчинення домашнього насильства – ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та попередили про відповідальність за протиправні дії.

Нагадаємо, франківець, який зґвалтував та довів до самогубства доньку, сидітиме 15 років.  

The post Поліція врятувала прикарпатку, яка хотіла скоїти самогубство через чоловіка appeared first on Галицький Кореспондент.

На «102» зателефонувала жінка та тремтячим голосом повідомила, що чоловік вчиняє домашнє насильство.  На місці поліцейські спілкувались із жінкою через вхідні двері квартири, бо відчиняти вона не хотіла. Жінка плакала та сказала, що в помешканні перебуває вже одна. Про це інформує поліція області.  Згодом правоохоронцям таки вдалося вмовити її впустити їх у помешкання. Зайшовши до

The post Поліція врятувала прикарпатку, яка хотіла скоїти самогубство через чоловіка appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: