Поліція шукає псевдомінера франківського вокзалу

Повідомлення про замінування залізничного вокзалу в Івано-Франківську виявилось неправдивим.

Про це повідомляє поліція в Івано-Франківській області. 

Поліцейські перевірили приміщення вокзалу та прилеглу територію – вибухонебезпечних та підозрілих предметів не виявлено.

Сьогодні, 25 листопада, близько 10:57 год. до поліції надійшло повідомлення про замінування залізничного вокзалу в Івано-Франківську.

На місці події працювали: слідчо-оперативна група, експерти-вибухотехніки, кінологи та фахівці інших служб.

Правоохоронці обстежили приміщення вокзалу та прилеглу територію, проводилась евакуація – вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

Зараз поліцейські встановлюють особу зловмисника, який надав у поліцію неправдиву інформацію, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

До теми: Франківські поліцейські шукають псевдомінера

 

 

The post Поліція шукає псевдомінера франківського вокзалу appeared first on Галицький Кореспондент.

Повідомлення про замінування залізничного вокзалу в Івано-Франківську виявилось неправдивим. Про це повідомляє поліція в Івано-Франківській області.  Поліцейські перевірили приміщення вокзалу та прилеглу територію – вибухонебезпечних та підозрілих предметів не виявлено. Сьогодні, 25 листопада, близько 10:57 год. до поліції надійшло повідомлення про замінування залізничного вокзалу в Івано-Франківську. На місці події працювали: слідчо-оперативна група, експерти-вибухотехніки, кінологи та

The post Поліція шукає псевдомінера франківського вокзалу appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: