Поліція розшукує молодика, який на батьківській іномарці переїхав двох молодих дівчат (фото)

Поліція розшукує молодика, який на батьківській іномарці переїхав двох молодих дівчат.

У ніч на 6 квітня в с. Піщана Білоцерківського району Київської області під колесами автомобіля загинули двоє молодих дівчат.

Про це інформує прес-служба поліції.

Повідомляють, що 19-річний хлопець, мешканець села Храпачі, без дозволу взяв батьківську автівку “Мазда” й посеред ночі на смерть збив 18- та 16-річну дівчат, які дорогою пізно повертались додому.

Горе-кермувальник відразу після аварії втік, покинувши на місці події автомобіль. Правоохоронці знайшли тіла дівчат біля автівки.

Відкрито кримінальне провадження. Водія розшукують.

Поліція розшукує молодика, який на батьківській іномарці переїхав двох молодих дівчат. У ніч на 6 квітня в с. Піщана Білоцерківського району Київської області під колесами автомобіля загинули двоє молодих дівчат. Про це інформує прес-служба поліції. Повідомляють, що 19-річний хлопець, мешканець села Храпачі, без дозволу взяв батьківську автівку “Мазда” й посеред ночі на смерть збив 18- та 16-річну дівчат, які дорогою пізно повертались додому. Горе-кермувальник відразу після аварії втік, покинувши на місці події автомобіль. Правоохоронці знайшли тіла дівчат біля автівки. Відкрито кримінальне провадження. Водія розшукують.