Поліція перевірила франківські розважальні заклади на дотримання вимог карантину

Упродовж ночі з 9-го на 10-те жовтня мобільні групи поліції перевірили близько двадцять закладів в обласному центрі, який наразі перебуває у “помаранчевій зоні”.

Адже згідно постанови їх робота на період дії карантину забороняється після 00 та до 7 години ранку, пише поліція в Івано-Франківській області.

Поліцейські провели роз’яснювальну роботу щодо використання засобів індивідуального захисту (масок, рукавиць, дезінфекторів), наголошується на дотриманні соціальної дистанції та забезпечення інших карантинних вимог працівниками та відвідувачами.

Впродовж ночі і ранку правоохоронці склали три адміністративні протоколи за ст.44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» КУпАП відносно керівництва закладів та підприємців, які проігнорували вимоги діючих наразі обмежень.

Нагадаємо: У Франківську поліція склала протокол на бармена нічного клубу, який працював попри строгий карантин (ВІДЕО)

The post Поліція перевірила франківські розважальні заклади на дотримання вимог карантину appeared first on Галицький Кореспондент.

Упродовж ночі з 9-го на 10-те жовтня мобільні групи поліції перевірили близько двадцять закладів в обласному центрі, який наразі перебуває у “помаранчевій зоні”. Адже згідно постанови їх робота на період дії карантину забороняється після 00 та до 7 години ранку, пише поліція в Івано-Франківській області. Поліцейські провели роз’яснювальну роботу щодо використання засобів індивідуального захисту (масок,

The post Поліція перевірила франківські розважальні заклади на дотримання вимог карантину appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: