Поліцейські Прикарпаття склали 36 адмінпротоколів за порушення виборчого законодавства

До поліції Прикарпаття надійшло 86 повідомлень від громадян щодо ймовірного порушення виборчого законодавства. Правоохоронці за всіма фактами, які поступили від початку виборчого процесу, здійснюють перевірки.

Кожному правопорушенню нададуть правову кваліфікацію з послідуючим вжиттям заходів згідно з чинним законодавством. Про це інформує поліція Івано-Франківської області.

Із цих повідомлень станом на 12 жовтня правоохоронцями Івано-Франківщини склали 36 адміністративних протоколів, які уже направлені поліцейськими до суду, а кримінальних проваджень на території області не зареєстровано.

Щодо адміністративних порушень, то здебільшого вони пов’язані з:

– порушеннями виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації (25 протоколів),
– порушеннями обмежень щодо ведення передвиборної агітації (7 протоколів);
– порушеннями порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях (3 протоколи);
– порушеннями порядку ведення передвиборної агітації, з використанням засобів масової інформації та порядку участі в інформаційному забезпеченні виборів (1 протокол).

Інші повідомлення поліцейськими перевіряються і тільки після цього їм буде надана правова кваліфікація.

Нагадаємо, у Калуші оштрафували підприємця за передвиборчу агітацію без вихідних даних.

The post Поліцейські Прикарпаття склали 36 адмінпротоколів за порушення виборчого законодавства appeared first on Галицький Кореспондент.

До поліції Прикарпаття надійшло 86 повідомлень від громадян щодо ймовірного порушення виборчого законодавства. Правоохоронці за всіма фактами, які поступили від початку виборчого процесу, здійснюють перевірки. Кожному правопорушенню нададуть правову кваліфікацію з послідуючим вжиттям заходів згідно з чинним законодавством. Про це інформує поліція Івано-Франківської області. Із цих повідомлень станом на 12 жовтня правоохоронцями Івано-Франківщини склали 36

The post Поліцейські Прикарпаття склали 36 адмінпротоколів за порушення виборчого законодавства appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: