Поліцейські нагадали про безпеку на канікулах учасникам літнього дитячого табору «Промінчики милосердя»

 

Вже третій рік поспіль працівники прикарпатської поліції проводять зустрічі з школярами Тисмениці, які у червні відвідують духовно-відпочинковий табір у місцевій церкві Святого Миколая, пише Бартка з посиланням на ГУНП Івано-Франківської області.

Разом з його організаторами поліцейські піклуються про те, щоб відпочинок та дозвілля дітей були передусім безпечними та пізнавальними.

Цьогоріч табір налічує понад 170 тисменицьких хлопчиків та дівчаток, тож ювенальні поліцейські постаралися, щоб кожна дитина довідалася на занятті щось цікаве та корисне для себе. Під час зустрічі поліцейські пригадали дітворі основні правила безпечної поведінки в побуті, на вулицях та дорогах, біля водойм та у воді, при виявленні небезпечних предметів, застерегли від ризикованих розваг.

Найкращі знавці «дорожньої абетки» – переможці тематичної вікторини отримали від працівників поліції символічні відзнаки.

Ювенальні поліцейські відповідали на запитання юних таборян про поліцейську службу, а ті, в свою чергу, пообіцяли бути чемними та дисциплінованими.

 
Дополнительно: