Поліцейські Івано-Франківщини стали донорами крові

В умовах коронавірусної епідемії в Івано-Франківському обласному центрі служби крові, який здійснює заготівлю крові та її компонентів для потреб пацієнтів, виник дефіцит донорської крові через значне зниження відвідування донорами цих закладів.

Усвідомлюючи, що чужої біди не буває, поліцейські вкотре долучились до такої необхідної справи, пише поліція в Івано-Франківській області.

Так, поліцейські підрозділів поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області взяли участь в добровільному донорстві крові.

Поліцейські пройшли необхідне медичне обстеження і після зібраного лікарями повного анамнезу отримали дозвіл на здачу крові.

До теми: За день майже 50 франківців стали донорами крові

The post Поліцейські Івано-Франківщини стали донорами крові appeared first on Галицький Кореспондент.

В умовах коронавірусної епідемії в Івано-Франківському обласному центрі служби крові, який здійснює заготівлю крові та її компонентів для потреб пацієнтів, виник дефіцит донорської крові через значне зниження відвідування донорами цих закладів. Усвідомлюючи, що чужої біди не буває, поліцейські вкотре долучились до такої необхідної справи, пише поліція в Івано-Франківській області. Так, поліцейські підрозділів поліції Головного управління

The post Поліцейські Івано-Франківщини стали донорами крові appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: