Поліція затримала трьох підлітків, які згвавтували 14-річну дівчину

На Закарпатті троє підлітків згвалтували 14-річну односельчанку. Поліція розшукала хлопців, їм уже повідомили про підозру. За скоєне юнакам загрожує до 12 років тюрми.

Про це повідомляє прес-служба поліції Закарпаття, пише “Цинічний Львів”.

Про цей випадок правоохоронцям повідомила 63-річна бабуся потерпілої, у вівторок, 14 вересня. У поліції уточнюють, що подія трапилась ще 24 серпня 2021 року.


З етичних міркувань правоохоронці не називають ні село, ні район, де сталося згвалтування неповнолітньої.

Поліцейські розшукали причетних до злочину – двох 15-річних та 14-річного підлітків, односельців дівчини. Усім трьом уже повідомили про підозру у скоєнні групового зґвалтування неповнолітньої. Слідчі звернулися до суду з клопотанням про обрання їм запобіжних заходів – безальтернативне тримання під вартою. Потерпілій надається необхідна допомога.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 152 ККУ (згвалтування неповнолітньої групою осіб). За скоєне підліткам загрожує до 12-ти років позбавлення волі.

На Закарпатті троє підлітків згвалтували 14-річну односельчанку. Поліція розшукала хлопців, їм уже повідомили про підозру. За скоєне юнакам загрожує до 12 років тюрми. Про це повідомляє прес-служба поліції Закарпаття, пише “Цинічний Львів”. Про цей випадок правоохоронцям повідомила 63-річна бабуся потерпілої, у вівторок, 14 вересня. У поліції уточнюють, що подія трапилась ще 24 серпня 2021 року. З етичних міркувань правоохоронці не називають ні село, ні район, де сталося згвалтування неповнолітньої. Поліцейські розшукали причетних до злочину – двох 15-річних та 14-річного підлітків, односельців дівчини. Усім трьом уже повідомили про підозру у скоєнні групового зґвалтування неповнолітньої. Слідчі звернулися до суду з клопотанням про обрання їм запобіжних заходів – безальтернативне тримання під вартою. Потерпілій надається необхідна допомога. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 3