Поліція затримала підлітків, які вкрали кисневу трубу з ковідного відділення (ФОТО)

У Жмеринці двоє підлітків вкрали мідну трубу, якою поставлявся кисень до апаратів ШЛВ у міській лікарні.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області, передає “Цинічний Львів”.

Правоохоронці затримали двох підліткі віком 13 та 16 років та опитали їх у присутності батьків. Викрадену трубу хлопці продали місцевому мешканцю, а виручені гроші потрапити на власні потреби, – повідомляє начальник Жмеринського районного відділу поліції Віталій Присяжнюк.

У ході вчинення злочині ні пацієнти лікарні, ні самі підлітки не постраждали, оскільки труба не була під тиском кисню.

У поліції зазначають, що розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка), за що передбачено покарання – до п’яти років позбавлення волі. Враховуючи те, що за такого роду злочин кримінальна відповідальність настає з 14 років, до меншого правопорушника будуть вжиті заходи виховного впливу. З відповідним клопотанням слідчий звертатиметься до суду.

У Жмеринці двоє підлітків вкрали мідну трубу, якою поставлявся кисень до апаратів ШЛВ у міській лікарні. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області, передає “Цинічний Львів”. Правоохоронці затримали двох підліткі віком 13 та 16 років та опитали їх у присутності батьків. Викрадену трубу хлопці продали місцевому мешканцю, а виручені гроші потрапити на власні потреби, – повідомляє начальник Жмеринського районного відділу поліції Віталій Присяжнюк. У ході вчинення злочині ні пацієнти лікарні, ні самі підлітки не постраждали, оскільки труба не була під тиском кисню. У поліції зазначають, що розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка), за що передбачено покарання – до п’яти років позбавлення волі. Враховуючи те, що за такого роду злочин кримінальна відповідальність настає з 14