Поки вона спала: Чоловік у неприродний спосіб до смерті згвалтував п’яну жінку

Поки вона спала: чоловік у неприродний спосіб до смерті згвалтував п’яну жінку

Поки вона спала: На Львівщині чоловік у неприродний спосіб до смерті згвалтував п’яну жінку

Ґвалтівника з Львівщини засудили до 13 років позбавлення волі.

За принципової позиції прокурорів Золочівської місцевої прокуратури Стрийським міськрайонним судом визнано винним 49-річного мешканця одного із сіл району, якого підозрювали у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.153 КК України (в редакції від 01.06.2010), тобто у задоволенні статевої пристрасті неприроднім способом з використанням безпорадного стану потерпілої, що спричинило особливо тяжкі наслідки – її смерть. Про це Depo.Львів повідомили у прокуратурі Львівськрї області.

Скорситавшись тим, що 46-річна мешканка Нового Роздолу спала напідпитку, зловмисник вступив із нею у неприродний статевий акт.
Лиходій спричинив жінці тяжкі тілесні ушкодження, що призвели до її смерті.

Зазначимо, що у суді ґвалтівник своєї вини не визнав та всіляко намагався уникнути належної міри покарання.

Проте, прокурори все ж доведи його вину.

Відтак, фігуранта засуджено до 13 років позбалення волі.

До набрання вироком законної сили він перебуватиме під вартою у слідчому ізоляторі.

Нагадаємо, що йдеться про інцидент, який стався у жовтні 2017 на Львівщині.

Поки вона спала: чоловік у неприродний спосіб до смерті згвалтував п’яну жінку Ґвалтівника з Львівщини засудили до 13 років позбавлення волі. За принципової позиції прокурорів Золочівської місцевої прокуратури Стрийським міськрайонним судом визнано винним 49-річного мешканця одного із сіл району, якого підозрювали у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.153 КК України (в редакції від 01.06.2010), тобто у задоволенні статевої пристрасті неприроднім способом з використанням безпорадного стану потерпілої, що спричинило особливо тяжкі наслідки – її смерть. Про це Depo.Львів повідомили у прокуратурі Львівськрї області. Скорситавшись тим, що 46-річна мешканка Нового Роздолу спала напідпитку, зловмисник вступив із нею у неприродний статевий акт. Лиходій спричинив жінці тяжкі тілесні ушкодження, що призвели до її смерті. Зазначимо, що у суді ґвалтівник своєї вини не визнав та