Поки що без чорних фартухів: франківський кухар розповів про враження від боротьби у “МастерШеф. Професіонали”

Як писав WestNews, франківський кухар потрапив у 20-ку проекту “МастерШеф. Професіонали”. Проект виходить щосуботи на телеканалі “СТБ”. У третьому випуску третього сезону Миколі Мигалю знову вдалося догодити суддям та пройти далі.

Спеціально для WestNews професіональний кухар поділився враженнями від третього ефіру.

“Емоції дуже круті. Попасти у топ-20 шефів з тисячі як-не-як – це круто”, – розповідає Микола.

На третьому етапі кулінарного шоу Микола не отримав чорного фартуха:

“В першому конкурсі наша команда програла “в суху”. Не було жодної страви, яку б вгадали учасники моєї команди. Але у другому конкурсі ми перші піднялися на балкон. І ми змогли “втерти носа” іншим командам. Ми є перша п’ятірка, яка не одягла на себе жодного чорного фартуха за першу програму.”

Микола розповідає, що найважчим конкурсом для нього поки є десерти.

“Я не кондитер, тому якби я брав участь у конкурсі чорних фартухів, де учасники готували солодощі, мені було б дуже складно. Також важким конкурсом був той, де наш капітан Елеонора витягувала продукти з лототрону. Вона витягнула нам 5 продуктів, які поєднювалися між собою у якусь вегетаріанську або веганську їжу. А допоміжних продуктів досить мало було. І нам з цього треба було придумати ресторанні страви високої кухні”, – каже Микола.

26-річний кухар поділився, що на шоу знайшов уже друзів:

“Льоня з Хмельницька, з яким я живу в одній кімнаті – дуже крутий чувак. Також Віталік з Харкова, він поки що не до кінця розкрився. Коли відкриється далі – це буде дуже круто. Елеонора – класна дівчинка, з нею дуже приємно спілкуватися.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Я живу кухнею”: 19-річний франківець підкорив суддів шоу “Мастер Шеф. Професіонали”. ФОТО/ВІДЕО

Публікація Поки що без чорних фартухів: франківський кухар розповів про враження від боротьби у “МастерШеф. Професіонали” запозичена із ресурсу WestNews.

Як писав WestNews, франківський кухар потрапив у 20-ку проекту “МастерШеф. Професіонали”. Проект виходить щосуботи на телеканалі “СТБ”. У третьому випуску третього сезону Миколі Мигалю знову вдалося догодити суддям та пройти далі. Спеціально для WestNews професіональний кухар поділився враженнями від третього ефіру. “Емоції дуже круті. Попасти у топ-20 шефів з тисячі як-не-як – це круто”, – розповідає Микола. На третьому етапі кулінарного шоу Микола не отримав чорного фартуха: “В першому конкурсі наша команда програла “в суху”. Не було жодної страви, яку б вгадали учасники моєї команди. Але у другому конкурсі ми перші піднялися на балкон. І ми змогли “втерти носа” іншим командам. Ми є перша п’ятірка, яка не одягла на себе жодного чорного фартуха за першу програму.” Микола розповідає, що найважчим конкурсом для […]

Публікація Поки що без чорних фартухів: франківський кухар розповів про враження від боротьби у “МастерШеф. Професіонали” запозичена із ресурсу WestNews.