Показали зовнішність нового плеєра Apple iPod touch

Остання версія Apple iPod touch вийшла в травні 2019 року. Тепер джерела стверджують, що у лінійки буде продовження. Вони навіть надали рендери передбачуваного iPod touch 2021 року.

У Apple iPod touch 2019 року було 4-дюймовий дисплей, процесор A10 Fusion, камера на 1,2 Мп для FaceTime і одиночна 8-МП камера ззаду.

Згідно інформації інсайдера Стіва Моузера (Steve Moser), наступний Apple iPod touch буде представлений восени 2021 року, аби відзначити 20-річчя iPod. Моузер також опублікував рендери пристрою.

Як і iPhone 12, новий iPod отримав плоский дизайн з незакругленими кутами. Також немає ніяких ознак того, що новинка має сканер відбитків пальців Touch ID.

Оскільки це неофіційні рендери, варто поставитися до них з часткою скепсису.

Запис Показали зовнішність нового плеєра Apple iPod touch спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Остання версія Apple iPod touch вийшла в травні 2019 року. Тепер джерела стверджують, що у лінійки буде продовження. Вони навіть надали рендери передбачуваного iPod touch 2021 року. У Apple iPod touch 2019 року було 4-дюймовий дисплей, процесор A10 Fusion, камера на 1,2 Мп для FaceTime і одиночна 8-МП камера ззаду. Згідно інформації інсайдера Стіва Моузера […]

Запис Показали зовнішність нового плеєра Apple iPod touch спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.