Погрози і насильство: Поліцейські розшукують банду вимагачів (ФОТО)

Поліцейські викрили злочинну організацію вимагачів.

Із погрозами вбивства, застосовуючи насильство, учасники злочинної організації викрадали людей та вимагали від них повернення неіснуючих боргів.

Наразі слідчі Нацполіції встановили причетність групи до вчинення чотирьох епізодів з вимаганням майже 11 мільйонів гривень.

Під приводом повернення боргів, зокрема і неіснуючих, зловмисники представлялись учасниками АТО та із застосуванням насильства, погроз вбивства, пошкодження майна і викрадення вимагали у потерпілих гроші.

Встановлено, що «працювали» учасники злочинної організації на замовлення третіх осіб. Для прикриття своєї злочинної діяльності підозрювані використовували різні суб’єкти господарювання.

Так, учасники організації погрожували  одному з потерпілих та його близьким родичам вбивством та вимагали 400 тисяч доларів США. А у вересні 2019 року у Києві підозрювані викрали іншого потерпілого, вимагаючи від нього 15 тисяч євро.

Наразі встановлена причетність зловмисників до чотирьох епізодів вимагання. Сума коштів, отриманих злочинних шляхом, становить приблизно 11 мільйонів гривень. Головне слідче управління Нацполіції України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вісьмох учасників злочинної організації. 

Поліцейські встановлюють інших громадян, які постраждали від цієї злочинної організації.

Якщо Ви стали жертвою цих осіб, звертайтеся за телефоном +38 (067) 672 06 27 або на 102

Нагадаємо, За побиття поліцейського коломиянину загрожує до п`яти років позбавлення волі

The post Погрози і насильство: Поліцейські розшукують банду вимагачів (ФОТО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Поліцейські викрили злочинну організацію вимагачів. Із погрозами вбивства, застосовуючи насильство, учасники злочинної організації викрадали людей та вимагали від них повернення неіснуючих боргів. Наразі слідчі Нацполіції встановили причетність групи до вчинення чотирьох епізодів з вимаганням майже 11 мільйонів гривень. Під приводом повернення боргів, зокрема і неіснуючих, зловмисники представлялись учасниками АТО та із застосуванням насильства, погроз вбивства,

The post Погрози і насильство: Поліцейські розшукують банду вимагачів (ФОТО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: