Погрожував військовослужбовцям: у «Борисполі» затримали агресивного франківця (відео)

У «Борисполі» затримали агресивного пасажира.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Уродженець Івано-Франківська прибув рейсом із Дубліна.

Після посадки рейсу він разом з усіма громадянами попрямував до лінії паспортного контролю. Чекаючи на оформлення він почав чіплятися до інших пасажирів та порушувати громадський порядок.

Прикордонники відділу «Бориспіль» відвели чоловіка з лінії контролю, щоб заспокоїти та з’ясувати, чим спровокована його агресивна поведінка. Однак перебуваючи у режимній зоні він продовжував нецензурно лаятися та почав погрожувати військовослужбовцям. Після невдалих спроб його втихомирити, охоронці кордону були вимушені затримати громадянина та притягнути до адміністративної відповідальності.

Читайте також: На Прикарпатті п’яний чоловік пошкодив дев’ять могил (фото)

The post Погрожував військовослужбовцям: у «Борисполі» затримали агресивного франківця (відео) appeared first on Галицький Кореспондент.

У «Борисполі» затримали агресивного пасажира. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України. Уродженець Івано-Франківська прибув рейсом із Дубліна. Після посадки рейсу він разом з усіма громадянами попрямував до лінії паспортного контролю. Чекаючи на оформлення він почав чіплятися до інших пасажирів та порушувати громадський порядок. Прикордонники відділу «Бориспіль» відвели чоловіка з лінії контролю, щоб заспокоїти та

The post Погрожував військовослужбовцям: у «Борисполі» затримали агресивного франківця (відео) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: