Погрожував вбити: нелюд напав та жорстоко зґвалтував 15-річну дівчину

Дівчина без свідомості

У понеділок, 23 червня, в Умані нелюд напав на 15-річну дівчину та зґвалтував її.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови Нацполіції — начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін.

«Невстановлений чоловік в Умані на вулиці скоїв напад на 15-річну дівчину й під загрозою вбивства зґвалтував її. Дівчина без свідомості», – зазначив він.

Також уточнив: на розшук злочинця підняли особовий склад поліції Черкащини.

В’ячеслав Аброськін при цьому нагадав: тільки за вчора аналогічні злочини були скоєні в Маріуполі відносно 12-річної дитини, покидьок затриманий.

Також на Вінничині відносно 4-річного хлопчика, покидьок, за його словами, теж затриманий. У Київській області з заявою звернулися жінки про згвалтування їх 2-річної та 12-річної доньок. Триває перевірка.

«Покидьки знущаються над нашими дітьми кожного дня, питання залишається – чия дитина наступна? Це потрібно зупинити. Чекаємо на розгляд нашого законопроекту #6607 у Верховній Раді України. Це крок назустріч безпеці наших дітей», – резюмував перший заступник голови Нацполіції.

Дівчина без свідомості У понеділок, 23 червня, в Умані нелюд напав на 15-річну дівчину та зґвалтував її. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови Нацполіції — начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін. «Невстановлений чоловік в Умані на вулиці скоїв напад на 15-річну дівчину й під загрозою вбивства зґвалтував її. Дівчина без свідомості», – зазначив він. Також уточнив: на розшук злочинця підняли особовий склад поліції Черкащини. В’ячеслав Аброськін при цьому нагадав: тільки за вчора аналогічні злочини були скоєні в Маріуполі відносно 12-річної дитини, покидьок затриманий. Також на Вінничині відносно 4-річного хлопчика, покидьок, за його словами, теж затриманий. У Київській області з заявою звернулися жінки про згвалтування їх 2-річної та 12-річної доньок. Триває перевірка. «Покидьки знущаються над нашими дітьми