Поглумився з дитини у неї вдома: п’яний чоловік зґвалтував 11-річну дівчинку

П’яний чоловік зґвалтував 11-річну дівчинку.

Результат пошуку зображень за запитом

Про це повідомляє пресслужба поліції області.

Зловмиснику 38 років, він є місцевим жителем. Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, чоловік здійснив насильницькі дії сексуального характеру стосовно дитини прямо у неї вдома.

Інцидент стався у місті Тальному Черкаської області.

Особу зловмисника встановлено.

Як зазначають у прокуратурі, його затримано та повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 153 (вчинення насильницьких дій сексуального характеру відносно особи, яка не досягла чотирнадцяти років) Кримінального кодексу України.

Йому було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб. За вчинене зловмисникові загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

П’яний чоловік зґвалтував 11-річну дівчинку. Про це повідомляє пресслужба поліції області. Зловмиснику 38 років, він є місцевим жителем. Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, чоловік здійснив насильницькі дії сексуального характеру стосовно дитини прямо у неї вдома. Інцидент стався у місті Тальному Черкаської області. Особу зловмисника встановлено. Як зазначають у прокуратурі, його затримано та повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 153 (вчинення насильницьких дій сексуального характеру відносно особи, яка не досягла чотирнадцяти років) Кримінального кодексу України. Йому було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб. За вчинене зловмисникові загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.