Побили ветерана АТО і його дружину, обоє у комі – волонтер

У Києві скоєно жорстокий напад на ветерана АТО Ігоря Панова (позивний “Хан”), який служив у 90-му батальйоні, та його дружину. Подружжя нині перебуває у реанімації у тяжкому стані.

“Сьогодні вночі у під’їзді власного будинку на сходах між поверхами був знайдений Панов Ігор (позивний “Хан”) з дружиною… Знайдені непритомними з проломленими головами”, – повідомила у Facebook волонтер Тетяна Руденька, додавши, що нападники “били чимсь дуже важким і з особливою жорстокістю”

Подружжя знайшли сусіди. При цьому жодних підозрілих звуків (сварки чи бійки) ніхто з них не чув.

Волонтерка розповіла, що обом потерпілим відразу ж були проведені операції, обоє нині у комі, підключені до апаратів штучної вентиляції легень. Утім, у Панова травма набагато тяжча.

У Києві скоєно жорстокий напад на ветерана АТО Ігоря Панова (позивний “Хан”), який служив у 90-му батальйоні, та його дружину. Подружжя нині перебуває у реанімації у тяжкому стані. “Сьогодні вночі у під’їзді власного будинку на сходах між поверхами був знайдений Панов Ігор (позивний “Хан”) з дружиною… Знайдені непритомними з проломленими головами”, – повідомила у Facebook волонтер Тетяна Руденька, додавши, що нападники “били чимсь дуже важким і з особливою жорстокістю” Подружжя знайшли сусіди. При цьому жодних підозрілих звуків (сварки чи бійки) ніхто з них не чув. Волонтерка розповіла, що обом потерпілим відразу ж були проведені операції, обоє нині у комі, підключені до апаратів штучної вентиляції легень. Утім, у Панова травма набагато тяжча.