Побачила дитячу ручку у контейнері для сміття: жорстока розправа над немовлям сколихнула всю Україну

Побачила дитячу ручку у контейнері для сміття: жорстока розправа над немовлям сколихнула всю Україну

Побачила дитячу ручку у контейнері для сміття: жорстока розправа над немовлям сколихнула всю Україну

На автовокзалі в Миколаєві в урні для сміття знайшли труп новонародженої дитини.

Інцидент стався у неділю, 14 липня, повідомила прес-служба Національної політики Миколаєва.

“Сьогодні, 14 липня, на спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що на 12-й платформі міжміського автовокзалу в Інгульському районі м. Миколаїв у контейнері для сміття виявлено пакет з тілом новонародженої дитини”, – йдеться в повідомленні правоохоронців.

Тіло дитини у пакеті виявили прибиральниця. Жінка побачила дитячу ручку і викликала правоохоронців. Очевидці стверджують, що у малюка не відрізана пуповина і це дівчинка.
Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група поліції, кінолог зі службовим собакою та судово-медичний експерт, тривають першочергові слідчі дії. Поліція встановлює особу породіллі.

Зазначимо, що у Києві розшукують 54-річного чоловіка, який убив колишню дружину і втік. Злочин було скоєно у Дніпровському районі столиці на вул. Каунаській.

В поліції повідомили, що за свідченням матері розшукуваного, колишня дружина прийшла поговорити з сином. В результаті сварки, яка між ними виникла, чоловік вихопив ніж і вдарив потерпілу в районі грудей.

Побачила дитячу ручку у контейнері для сміття: жорстока розправа над немовлям сколихнула всю Україну На автовокзалі в Миколаєві в урні для сміття знайшли труп новонародженої дитини. Інцидент стався у неділю, 14 липня, повідомила прес-служба Національної політики Миколаєва. “Сьогодні, 14 липня, на спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що на 12-й платформі міжміського автовокзалу в Інгульському районі м. Миколаїв у контейнері для сміття виявлено пакет з тілом новонародженої дитини”, – йдеться в повідомленні правоохоронців. Тіло дитини у пакеті виявили прибиральниця. Жінка побачила дитячу ручку і викликала правоохоронців. Очевидці стверджують, що у малюка не відрізана пуповина і це дівчинка. Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група поліції, кінолог зі службовим собакою та судово-медичний експерт, тривають першочергові слідчі дії. Поліція встановлює особу породіллі.