“Плакали та обнімали матір”: на Сумщині батько жорстоко вбив дружину

У м. Ромни Сумської області 27-річний чоловік на очах у двох дітей жорстоко вбив 26-річну жінку.

Про це повідомили у Нацполіції Сумської області.

Відомо, що чоловік святкував своє та дитини дні народження. Він був у стані алкогольного сп’яніння. Це не сподобалось його 26-річній дружині. У родині почалась сварка. Тоді горе-батько на очах у двох маленьких дітей почав бити свою дружину.

Зранку чоловік прийшов до сусідки та про все розказав. Вона викликала поліцію. Правоохоронці, прибувши на місце, побачили на підлозі мертву жінку, поруч з трупом були маленькі діти. Відомо, що старшому сину подружжя лише 4 роки.

Чоловіка затримали. Йому загрожує до 15 років тюрми.

 

У м. Ромни Сумської області 27-річний чоловік на очах у двох дітей жорстоко вбив 26-річну жінку. Про це повідомили у Нацполіції Сумської області. Відомо, що чоловік святкував своє та дитини дні народження. Він був у стані алкогольного сп’яніння. Це не сподобалось його 26-річній дружині. У родині почалась сварка. Тоді горе-батько на очах у двох маленьких дітей почав бити свою дружину. Зранку чоловік прийшов до сусідки та про все розказав. Вона викликала поліцію. Правоохоронці, прибувши на місце, побачили на підлозі мертву жінку, поруч з трупом були маленькі діти. Відомо, що старшому сину подружжя лише 4 роки. Чоловіка затримали. Йому загрожує до 15 років тюрми.