Під Києвом чоловік замовив вбивство колишньої дружини та її доньки

53-річну Надію Головач і її 31-річну доньку Юлію Зайкову з Броварів вбили на замовлення. Поліція вже затримала чотирьох підозрюваних у злочині.


Надія Головач з донькою Юлією зникли 17 серпня дорогою з Броварів, де проживали, до Києва. Неподалік від столиці в лісі знайшли автомобіль Toyota, в якому були документи жінок. Про це у мережі пише прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

Як з‘ясували правоохоронці, колишній чоловік потерпілої, з якою у нього тривають судові спори щодо поділу майна після розлучення, усвідомлюючи неминучість судового рішення на користь колишньої дружини та її доньки, діючи у змові зі своєю третьою дружиною, замовив та проплатив вбиство потерпілої та її доньки, скориставшись для цього послугами раніше судомого за умисні вбиства.

Життя двох осіб замовники оцінили у 50 тисяч доларів.

Відео затримання. УВАГА! Присутня ненормативна лексика

Вбивство двох жінок, які два дні тому пропали під Києвом, розкрито. Підозрювані у вбивстві затриманіПрокуратурою Київської області спільно з ГВ БКОЗ ГУ СБУ в м. Києві та Київській області та слідчими ГУ НП в Київській області затримано 4 підозрюваних в організаціі та виконанні замовного вбивства двох жінок. Як з‘ясовано, колишній чоловік потерпілої, з якою у нього тривають судові спори щодо поділу майна після розлучення, переслідуючи корисну мету, усвідомлюючи неминучість судового рішення на користь колишньої дружини та її доньки, діючи у змові зі своєю третьою дружиною, замовив та проплатив вбиство потерпілої та її доньки, скориставшись для цього послугами раніше судомого за умисні вбиства. Життя двох осіб замовники оцінили у $50тис!Усіх причетних до резонансного злочину щойно затримано.***Нагадаю, мова йде про матір – 53-річну Надію Головач та її 31-річну доньку Юлію Зайковську. Жінки виїхали в суботу, 17 серпня, з міста Бровари у напрямку до Києва і пропали.

Gepostet von Лариса Сарган am Dienstag, 20. August 2019

53-річну Надію Головач і її 31-річну доньку Юлію Зайкову з Броварів вбили на замовлення. Поліція вже затримала чотирьох підозрюваних у злочині. Надія Головач з донькою Юлією зникли 17 серпня дорогою з Броварів, де проживали, до Києва. Неподалік від столиці в лісі знайшли автомобіль Toyota, в якому були документи жінок. Про це у мережі пише прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган. Як з‘ясували правоохоронці, колишній чоловік потерпілої, з якою у нього тривають судові спори щодо поділу майна після розлучення, усвідомлюючи неминучість судового рішення на користь колишньої дружини та її доньки, діючи у змові зі своєю третьою дружиною, замовив та проплатив вбиство потерпілої та її доньки, скориставшись для цього послугами раніше судомого за умисні вбиства. Життя двох осіб замовники оцінили у 50 тисяч