Петро Порошенко здав аналізи на стадіоні “Олімпійський” (ВІДЕО)

Сьогодні, 5 квітня, кандидати в президенти здають кров на аналізи. Першим це зробив Володимир Зеленський. А після нього пішов здавати аналізи Петро Порошенко.

Чинний Президент України вирішив здати кров на стадіоні “Олімпійський”.  До слова, Зеленський після здачі аналізів пояснив, чому він не пішов на “Олімпійський”.

Після здачі крові Порошенко влаштував прес-конференцію.

“Я задоволений тим, що Володимир Зеленський прийняв мою пропозицію про проведення дебатів. Це абсолютно необхідно, бо це не шоу, це не вистава. Це право українських громадян отримати повну і всебічну інформацію про програми, про плани кандидатів. Мати можливість задати питання і отримати відповіді, щоб визначити майбутнє держави на роки, а можливо на десятиліття вперед. І незважаючи на дивну форму подання, мене запросили на стадіон “Олімпійський”. Я сьогодні на стадіоні, але я розумію, Володимира Олександровича не було. Я прийшов тебе нема. Але я переконаний, що він набереться мужності, приїде сюди і дебати відбудуться”, – сказав Порошенко.

Нагадаємо,  Володимир Зеленський викликав на дебати Петра Порошенка. «Звертаюсь до Петра Порошенка, ви кличете мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожуся, — ні. Я — це не ви у 2014 році», — сказав Зеленський. Також він поставив умови Порошенку: здати кров на аналізи.

Згодом Петро Порошенко прийняв виклик Зеленського: «Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила, – відповів президент України Петро Порошенко на виклик провести дебати на стадіоні Олімпійський. – Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу».

До слова: Кандидат в президенти Володимир Зеленський хоче, щоб Юлія Тимошенко також долучилась до дебатів на стадіоні “Олімпійський”.

The post Петро Порошенко здав аналізи на стадіоні “Олімпійський” (ВІДЕО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 5 квітня, кандидати в президенти здають кров на аналізи. Першим це зробив Володимир Зеленський. А після нього пішов здавати аналізи Петро Порошенко. Чинний Президент України вирішив здати кров на стадіоні “Олімпійський”.  До слова, Зеленський після здачі аналізів пояснив, чому він не пішов на “Олімпійський”. Після здачі крові Порошенко влаштував прес-конференцію. “Я задоволений тим, що

The post Петро Порошенко здав аналізи на стадіоні “Олімпійський” (ВІДЕО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: