Перший пішов. Михайло Ноняк подав документи в ЦВК для участі в довиборах по 87 окрузі

Самовисуванець Михайло Ноняк подав документи в ЦВК для реєстрації його кандидатом в народні депутати по 87 окрузі з центром в місті Надвірна.

Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Дорогі земляки! Сьогодні подав до ЦВК документи для реєстрації кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі 87 на проміжних виборах 28 березня 2021 року.

Я свій вибір зробив. Чому я вирішив кандидувати? Бо мені не байдуже! Я переконаний, що мої земляки заслуговують на гідне життя. Годі їх принижувати милостинею з рук олігархів.

Наш край має достатньо потенціалу, щоб не бути дотаційним, а громади – щоб бути економічно спроможними та заможними. Я не просто знаю це. Я розумію, як це реалізувати. А ще я відчуваю величезну підтримку земляків. Провівши сотні зустрічей і розмов, розумію: просто не маю права відсидітися. Переконаний: разом ми вшкваримо прихвостнів олігархів , –
йдеться в дописі.

Майбутній кандидат закликав опонентів до чесної боротьби та прозорого ведення кампанії. Опонентів-патріотів закликаю до чесної боротьби. Як показала практика,
парламент – не цирк, не сцена, не кіно і навіть не трибуна для тих, хто має гарні ідеї. Він потребує патріотів та професіоналів. Я свій вибір зробив. Далі – слово за Вами!, – написав Михайло Ноняк.

Нагадаємо, що вакантним мандат нардепа на цьому окрузі став після складання повноважень Зіновієм Андрійовичем, який на місцевих виборах переміг на виборах голови Надвірнянської ОТГ.