Перший ноутбук і планшет Realme засвітився на фото

Редакція Android Authority отримала в своє розпорядження фотографії майбутніх гаджетів Realme, включаючи планшет і ноутбук, який компанія почала тизерети тільки вчора.

Передбачуваний Realme Book отримав екран із співвідношенням сторін 3:2 з тонкими рамками і логотипом компанії внизу.

Корпус зроблений з алюмінію. На лівій стороні розташовані два порти USB-C. Швидше за все, Realme Book буде заряджатися через USB PD.

На знімках також засвітився майбутній планшет Realme Pad в плоскому дизайні і з випираючою камерою, як в новому iPad Air. На жаль, технічні характеристики гаджетів невідомі.

Очікується, що анонс новинок відбудеться під час глобальної презентації Realme GT 5G у вівторок, 15 червня.

Запис Перший ноутбук і планшет Realme засвітився на фото спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Редакція Android Authority отримала в своє розпорядження фотографії майбутніх гаджетів Realme, включаючи планшет і ноутбук, який компанія почала тизерети тільки вчора. Передбачуваний Realme Book отримав екран із співвідношенням сторін 3:2 з тонкими рамками і логотипом компанії внизу. Корпус зроблений з алюмінію. На лівій стороні розташовані два порти USB-C. Швидше за все, Realme Book буде заряджатися через USB […]

Запис Перший ноутбук і планшет Realme засвітився на фото спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.