Перші фотографії власного процесора Vivo для смартфонів витекли в мережу

З тих пір, як Apple перейшла на випуск власних чіпів для своїх же смартфонів, багато компаній почали намагатися провертати подібне.

Однією з таких компаній стала Vivo. У мережі навіть з’явилися фотографії, на яких відображені SoC Vivo V1. Кодова назва чіпа – «Yueying», повідомляє Gizmochina. Саме під ним він фігурував раніше.

З огляду на, що на зображеннях можна побачити цілі пластини з безліччю V1, можна припустити, що Vivo знаходиться на етапі масового виробництва власної системи на кристалі.

Це, в свою чергу, означає, що вже зовсім скоро ми можемо стати свідками анонса першого смартфона на базі Vivo V1 замість звичних рішень від Qualcomm або MediaTek.

Відзначимо, що в світі Android-смартфонів найбільші гравці з власними чіпами – це Samsung (Exynos) і Huawei (Kirin). Правда, остання, через санкції Сполучених Штатів, все частіше фігурує в новинах не в зв’язку з виходом нового топового смартфона, а скоріше в зв’язку з тими чи іншими новими проблемами.

Запис Перші фотографії власного процесора Vivo для смартфонів витекли в мережу спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

З тих пір, як Apple перейшла на випуск власних чіпів для своїх же смартфонів, багато компаній почали намагатися провертати подібне. Однією з таких компаній стала Vivo. У мережі навіть з’явилися фотографії, на яких відображені SoC Vivo V1. Кодова назва чіпа – «Yueying», повідомляє Gizmochina. Саме під ним він фігурував раніше. З огляду на, що на […]

Запис Перші фотографії власного процесора Vivo для смартфонів витекли в мережу спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.