“Перерізав горло і розрубав голову”: Син підступно розправився з рідним батьком

У Білій Церкві на Київщині 68-річного чоловіка знайшли мертвим у власному домі, коли він перестав виходити на зв’язок.

У чоловіка була розрубана голова та перерізане горло. Убивцею виявився 44-річний син чоловіка, повідомили у відділі комунікації поліції області.

“Підозрюваний – раніше судимий за незаконне зберігання наркотиків. Встановлено, що у стані наркотичного сп’яніння накинувся на батька, коли той відпочивав. Спочатку він ножем перерізав горло, а потім наніс удар по голові сокирою”, – розповіли в поліції.

З місця події вилучені сокира, кухонний ніж, мобільні телефони та інші речові докази.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Зловмисник знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Міру запобіжного заходу йому обере суд. Причину такого вчинку чоловік не пояснює. Йому також доведеться пройти психіатричну експертизу на предмет осудності.

Нагадаємо, раніше у Запоріжжі поліцейські затримали 24-річного чоловіка. Його підозрюють у вбивстві 58-річного батька на дачі. Щоб приховати злочин, він підпалив будинок разом із тілом.

У Білій Церкві на Київщині 68-річного чоловіка знайшли мертвим у власному домі, коли він перестав виходити на зв’язок. У чоловіка була розрубана голова та перерізане горло. Убивцею виявився 44-річний син чоловіка, повідомили у відділі комунікації поліції області. “Підозрюваний – раніше судимий за незаконне зберігання наркотиків. Встановлено, що у стані наркотичного сп’яніння накинувся на батька, коли той відпочивав. Спочатку він ножем перерізав горло, а потім наніс удар по голові сокирою”, – розповіли в поліції. З місця події вилучені сокира, кухонний ніж, мобільні телефони та інші речові докази. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Зловмисник знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Міру запобіжного заходу йому обере суд. Причину такого вчинку чоловік не пояснює. Йому також доведеться пройти психіатричну експертизу на предмет осудності. Нагадаємо,