Переможницею конкурсу Міс Україна 2019 стала Маргарита Паша: біографія та фото красуні

Конкурс краси “Міс Україна” щорічно проводиться в Україні з 1991 року. Переможниці відправляються представляти Україну на конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International.

Основна місія Національного комітету конкурсу “Міс Україна” – гідне подання нашої країни на світовій арені і популяризація України в усьому світі. За роки існування конкурсу українські красуні завоювали не один титул на світових подіумах, пишуть Версії з посиланням на 24 канал.

До складу журі конкурсу входили Юлія Айсіна, Ольга Внукова, Ана Варава, Володимир Горянский, Елизавета Чепель, Аліна Байкова, Олег Верняєв, Дмитро Комаров, Андре Тан, Влада Літовченко та Микола Тіщенко.

За результатами конкурсу титул “Міс Україна 2019” перемогу отримала Маргарита Паша , яка виступала під номером 15. Саме ця красуня приміряла коштовну корону переможниці та представить Україну на другому етапі конкурсу краси, що пройде в Таїланді.

Маргариті 24 роки, ріст 174 сантиметри. Довгонога красуня у 2018 році я отримала ступінь магістра за спеціальністю “менеджмент” (“менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”), на даний момент є студенткою Київського інституту міжнародних відносин (||| курс магістратури за спеціальністю “міжнародне право”).

“Я майстер спорту з художньої гімнастики, спорт – це невід’ємна частина мого життя. Люблю допомагати людям (діткам), по своїй натурі я – філантроп”, – заявила Маргарита.

Відомо, що у 2015 році дівчина вже брала участь у конкурсі “Міс Україна”, де отримала звання Miss Ukraine International.

За словами дівчини, виграти конкурс “Міс Україна” – це її заповітна мрія ще з дитинства. Вона мріє побудувати спортивний інтернат для дітей-сиріт.

View this post on Instagram

На данный момент мы на 2-ом месте ((,очень напряжённая борьба… Прошу всех меня поддержать ,отправляйте смс на номер 7576 с цифрой 15(можно отправлять неограниченное количество смс). Благодарю Всех за поддержку !!! 12-го сентября ,дворец «Украина»,в 19:00,финал конкурса «Мисс Украина»,приходите поддержать меня ))) @missukraine_official Всех с нетерпением жду !!!#missukraine2019 #миссукраина2019 #пашамаргарита#

A post shared by Margarita Pasha (@margoritapasha) on

 

 

View this post on Instagram

A post shared by Margarita Pasha (@margoritapasha) on

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

 

The post Переможницею конкурсу Міс Україна 2019 стала Маргарита Паша: біографія та фото красуні appeared first on Версії | новини та розслідування.

12 вересня в Палаці “Україна” відбувся фінал найвідомішого конкурсу краси Міс Україна 2019. Переможницею конкурсу стала учасниця під номером 15 Маргарита Паша . Її обрали з-поміж 24 найвродливіших дівчат з усіх регіонів країни.

The post Переможницею конкурсу Міс Україна 2019 стала Маргарита Паша: біографія та фото красуні appeared first on Версії | новини та розслідування.