Педофіл-рецидивіст намагався зґвалтувати 8-річну дівчинку

Педофіл-рецидивіст намагався зґвалтувати 8-річну дівчинку.

У Кривому Розі на Дніпропетровщині затримали педофіла-рецидивіста.

Він завів з собою до під’їзду 8-річну дівчинку та “зривав з неї одяг”, повідомив перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін.

“Очевидці повідомили, що невідомий силоміць спробував затягнути 8-річну дівчинку до під’їзда. Дівчинка вибігла і покликала на допомогу перехожих. За словами матері, дитина вирвалася та втекла від чоловіка”, – повідомив Аброськін.

Зловмисника затримали представники поліції. Він вже був двічі засуджений у 2007 та 2012 роках за розбещення малолітніх і відсидів за ґратами понад 10 років.

У Здолбунові Рівненської області 32-річний чоловік намагався зґвалтувати 11-річну дівчинку. Відомо, що у 2013 році чоловіка засудили до 5 років позбавлення волі за обвинуваченням у трьох аналогічних злочинах.

Педофіл-рецидивіст намагався зґвалтувати 8-річну дівчинку. У Кривому Розі на Дніпропетровщині затримали педофіла-рецидивіста. Він завів з собою до під’їзду 8-річну дівчинку та “зривав з неї одяг”, повідомив перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін. “Очевидці повідомили, що невідомий силоміць спробував затягнути 8-річну дівчинку до під’їзда. Дівчинка вибігла і покликала на допомогу перехожих. За словами матері, дитина вирвалася та втекла від чоловіка”, – повідомив Аброськін. Зловмисника затримали представники поліції. Він вже був двічі засуджений у 2007 та 2012 роках за розбещення малолітніх і відсидів за ґратами понад 10 років. У Здолбунові Рівненської області 32-річний чоловік намагався зґвалтувати 11-річну дівчинку. Відомо, що у 2013 році чоловіка засудили до 5 років позбавлення волі за обвинуваченням у трьох аналогічних злочинах.