Патрульні затримали франківця, котрий обікрав магазин косметики

21 серпня, близько 16-ї години, на спецлінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці Дністровська невідома особа з магазині “Єва” вчинила крадіжку.

Патрульні поліцейські прибули на місце події, де продавчиня надала точні прикмети порушника та вказала на косметичні засоби, які він викрав, інформують у поліції.

Патрульні роти тактико-оперативного реагування (ТОР) почали обстежувати прилеглу територію та через декілька хвилин побачили підозрілого чоловіка, який біг з сумкою в руках. Патрульні вирішили зупинити цього громадянина і перевірити. Він пришвидшився коли побачив поліцейських, але втекти йому не вдалось.

25-річний місцевий мешканець пояснити чому тікає та для чого здійснив крадіжку не зміг, постійно плутався у свідченнях. Поліцейські з’ясували, що молодий чоловік вже вчиняв раніше крадіжку в даному магазині.

На місце інспектори викликали слідчо-оперативну групу відділу поліції для встановлення всіх обставин.

21 серпня, близько 16-ї години, на спецлінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці Дністровська невідома особа з магазині “Єва” вчинила крадіжку. Патрульні поліцейські прибули на місце події, де продавчиня надала точні прикмети порушника та вказала на косметичні засоби, які він викрав, інформують у поліції. Патрульні роти тактико-оперативного реагування (ТОР) почали обстежувати прилеглу територію та через декілька хвилин побачили підозрілого чоловіка, який біг з сумкою в руках. Патрульні вирішили зупинити цього громадянина і перевірити. Він пришвидшився коли побачив поліцейських, але втекти йому не вдалось. 25-річний місцевий мешканець пояснити чому тікає та для чого здійснив крадіжку не зміг, постійно плутався у свідченнях. Поліцейські з’ясували, що молодий чоловік вже вчиняв раніше крадіжку в даному магазині. На місце інспектори викликали слідчо-оперативну групу відділу поліції