Палять шини: на Прикарпатті жителі двох сіл протестують проти свиноферми

Поблизу траси Івано-Франківськ – Львів приблизно 40 жителів прикарпатських сіл Насташине та Кошнюшки вийшли на протест.

Про це повідомляють “UA: Карпати”. Люди виступають проти підключення електропідстанції на території будівництва свиноферми.

Щоб привернути увагу, жителі палять шини, солому та гілки дерев. Кажуть, що стоятимуть тут до тих пір, поки не приїде хтось із представників влади.

Працівники поліції від коментарів відмовилися.

Нагадаємо, що через цю ситуацію прикарпатці декілька раз перекривали дорогу на Львів.

Представники громади висловлювалися проти будівництва свинокомплексу поблизу їхніх населених пунктів, оскільки це, на переконання селян, призведе до погіршення екологічної ситуації у цій місцевості.

The post Палять шини: на Прикарпатті жителі двох сіл протестують проти свиноферми appeared first on Галицький Кореспондент.

Поблизу траси Івано-Франківськ – Львів приблизно 40 жителів прикарпатських сіл Насташине та Кошнюшки вийшли на протест. Про це повідомляють “UA: Карпати”. Люди виступають проти підключення електропідстанції на території будівництва свиноферми. Щоб привернути увагу, жителі палять шини, солому та гілки дерев. Кажуть, що стоятимуть тут до тих пір, поки не приїде хтось із представників влади. Працівники

The post Палять шини: на Прикарпатті жителі двох сіл протестують проти свиноферми appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: