Після року перерви: у Франківську знову відбудеться унікальний фестиваль. ВІДЕО

Після річної паузи в центрі Івано-Франківська знову відбудеться унікальний фестиваль.

Це культурне, розважальне, мистецьке та гастрономічне дійство вкотре продемонструє місцевим та туристам, яким креативним є Івано-Франківськ, пише WestNews.

Організатори фестивалю підготували чимало розваг як для дорослих, так і малечі. Відкриття “Квадрату Курбаса” стартує з видовищного виступу танцювального колективу під барабанний супровід. А під завісу гостей розважатиме відомий гурт.

Постійні гості фестивалю кажуть, за цими атмосферними вечорами сумували, тож неодмінно завітають на відкриття разом з друзями.

Відкриття фестивалю відбудеться 20 червня. Загалом, цього сезону, організатори планують провести щонайменше 5 таких вечірок.

Детальніше у сюжеті “РАІ“:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Довбуш”: розпочався останній етап зйомок фільму у якому грає франківець

Публікація Після року перерви: у Франківську знову відбудеться унікальний фестиваль. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.

Після річної паузи в центрі Івано-Франківська знову відбудеться унікальний фестиваль. Це культурне, розважальне, мистецьке та гастрономічне дійство вкотре продемонструє місцевим та туристам, яким креативним є Івано-Франківськ, пише WestNews. Організатори фестивалю підготували чимало розваг як для дорослих, так і малечі. Відкриття “Квадрату Курбаса” стартує з видовищного виступу танцювального колективу під барабанний супровід. А під завісу гостей розважатиме відомий гурт. Постійні гості фестивалю кажуть, за цими атмосферними вечорами сумували, тож неодмінно завітають на відкриття разом з друзями. Відкриття фестивалю відбудеться 20 червня. Загалом, цього сезону, організатори планують провести щонайменше 5 таких вечірок. Детальніше у сюжеті “РАІ“: ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Довбуш”: розпочався останній етап зйомок фільму у якому грає франківець

Публікація Після року перерви: у Франківську знову відбудеться унікальний фестиваль. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.