Підробили підписи на упаковці з бюлетенями, – у Надвірні члени ДВК планують йти у Європейський суд

Представники різних партій з дільничної комісії ДВК 261029 (с. Микуличин) твердять – підробили їхні підписи на упаковці з бюлетенями, повідомляє рух “ЧЕСНО”.

“Упаковка інша і були “тугі пакети”, а тепер пачка за Шевченка стала менша. Певні – це відбулося на ОВК, – йдеться у повідомленні. – Приїхали члени ДВК гуртом. Кажуть, що християни і не можуть допустити фальшувань”.

Члени ДВК кажуть, що будуть писати навіть в Європейський суд. І не розуміють, що відбувається і вимагають кримінальної відповідальності для тих, хто “цим займався”.

Наголошують, що працівника поліції звільнили від нагляду за документами і вимагають, щоб ОВК відповіло, де бюлетені. Мають питання до голови. І перепитують, чому їх не відправили з мішками й бюлетенями додому.

На місці присутні представники ЄС, “Батьківщини”, “За майбутнє” та інших партій з цієї ДВК.

Як писав “Галицький кореспондент”, з’явилося відео, яке свідчить про фальсифікацію виборів у ВО №87 на користь провладного кандидата Вірастюка.

А більше про те, як відбувалася передвиборча гонка читайте у статті  “Брудна гра за 87-й престол“.

The post Підробили підписи на упаковці з бюлетенями, – у Надвірні члени ДВК планують йти у Європейський суд appeared first on Галицький Кореспондент.

Представники різних партій з дільничної комісії ДВК 261029 (с. Микуличин) твердять – підробили їхні підписи на упаковці з бюлетенями, повідомляє рух “ЧЕСНО”. “Упаковка інша і були “тугі пакети”, а тепер пачка за Шевченка стала менша. Певні – це відбулося на ОВК, – йдеться у повідомленні. – Приїхали члени ДВК гуртом. Кажуть, що християни і не можуть

The post Підробили підписи на упаковці з бюлетенями, – у Надвірні члени ДВК планують йти у Європейський суд appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: