Підмиті дороги та мости: наслідки негоди на Прикарпатті

Негода наробила збитків на Прикарпатті. 

Так, вчора, 21 липня, у смт. Перегінське, вул. Радова Права було розмито грунтову дорогу, яка проходить по березі річки протяжністю близько 40 м. Через це обмежено проїзд до а’яти дворогосподарств, в яких проживає 30 осіб. Можливий заїзд до будівель з іншої сторони вулиці. 

У селі Нижній Струтинь, що на Калущині, в урочищі “Підгора” внаслідок підйому рівня води в ніч на 21 липня пошкоджено та частково зруйновано лівий берег річки Чечва протяжністю 100 м, в даному місці зруйновано частину комунальної дороги по вул. Зарічна, яка проходить по березі річки протяжністю 30 м. Відсутнє транспортне сполучення до 27 дворогосподарств, в яких проживає 70 осіб, можливий піший захід через сільгоспугіддя.

У селі Верхня на Калущині, внаслідок підйому рівня води річки Болохівка підтопило автодорогу Верхня-Станькова-Довгий Войнилів, вул. Станьківська та 6 дворогосподарств. Рівень води спадає, підтопленою залишається автодорога протяжністю близько 50 м, де рівень води становить 15-20 см.

На Косівщині у селі Уторопи водою місцевого потічка «Насарат» в пошкоджено залізобетонну опору та шутровий насип при підході до металевого автомобільного мосту. Проїзд для транспортних засобів обмежено до 5 дворогосподарств в яких проживає 20 осіб, можливий піший прохід по мосту.

У селі Мошківці на Калущині водою річки Сівка між с. Мошківці та с. Сівка-Войнилівська о 15.00 відбувся перелив води (15-20 см.) через тимчасово споруджений автомобільний переїзд (залізобетонна плита довжиною 8 м), основний міст було зруйновано під час повені у 2008 р.

В селі Мошківці проживає 145 осіб. Можливий проїзд до села Сівка-Войнилівська зі сторони Галицької ТГ та піший прохід по пішохідному мосту. Вище по течії рівень води в р. Сівка спадає, виставлено попереджувальні знаки.

Читайте також: На Манявському водоспаді врятували двох туристів

The post Підмиті дороги та мости: наслідки негоди на Прикарпатті appeared first on Галицький Кореспондент.

Негода наробила збитків на Прикарпатті.  Так, вчора, 21 липня, у смт. Перегінське, вул. Радова Права було розмито грунтову дорогу, яка проходить по березі річки протяжністю близько 40 м. Через це обмежено проїзд до а’яти дворогосподарств, в яких проживає 30 осіб. Можливий заїзд до будівель з іншої сторони вулиці.  У селі Нижній Струтинь, що на Калущині,

The post Підмиті дороги та мости: наслідки негоди на Прикарпатті appeared first on Галицький Кореспондент.