Під час Великодніх свят про безпеку громадян дбатимуть близько двох тисяч прикарпатських поліцейських

Охорону публічного порядку під час Великодніх свят забезпечуватимуть близько двох тисяч правоохоронців – співробітники служб та підрозділів поліції Івано-Франківщини.

Допомагатимуть їм 40 працівників УДСНС, 100 курсантів і представники від громадських формувань, інформують у поліції області.

Нагляд за дорожнім рухом на автошляхах області кожного дня здійснюватимуть 35 груп реагування патрульної поліції.

Правоохоронці закликають мешканців та гостей Прикарпаття у час святкування Великодня проявляти правосвідомість, дотримуватись карантинних вимог і сприяти працівникам поліції у виконанні службових обов’язків з охорони правопорядку.

До теми:  Поліція порадила прикарпатцям, як на свята убезпечити житло від злодіїв

The post Під час Великодніх свят про безпеку громадян дбатимуть близько двох тисяч прикарпатських поліцейських appeared first on Галицький Кореспондент.

Охорону публічного порядку під час Великодніх свят забезпечуватимуть близько двох тисяч правоохоронців – співробітники служб та підрозділів поліції Івано-Франківщини. Допомагатимуть їм 40 працівників УДСНС, 100 курсантів і представники від громадських формувань, інформують у поліції області. Нагляд за дорожнім рухом на автошляхах області кожного дня здійснюватимуть 35 груп реагування патрульної поліції. Правоохоронці закликають мешканців та гостей

The post Під час Великодніх свят про безпеку громадян дбатимуть близько двох тисяч прикарпатських поліцейських appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: