Під час спуску з Говерли травмувалася туристка зі столиці

Прикарпатські рятувальники допомогли спуститися з Говерли травмованій туристці з Києва.

Про це інформують на Facebook-сторінці Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області, пишуть Версії.

Як зазначено у повідомленні, 10 липня о 16:00 до чергового пошуково-рятувального відділення селища Ворохта пост Заросляк надійшло повідомлення від туристки з Києва про те, що потрібна допомога.

“При спуску з гори Говерла синім маршрутом травмувалася жінка з вадами слуху та мови, яка перебуває в групі туристів з трьох людей, і необхідна допомога рятувальників із транспортування її до ВСБ “Заросляк”, – йдеться у повідомленні пресслужби обласної ДСНС.

О 16:08 чотири рятувальники із поста Заросляк вирушили на допомогу травмованій жінці.

О 16:50 вони прибули на місце, надали першу долікарську допомогу та транспортували травмовану мандрівницю до ВСБ “Заросляк”.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Прикарпатські рятувальники допомогли спуститися з Говерли травмованій туристці з Києва. Про це інформують на Facebook-сторінці Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області, пишуть Версії. Як зазначено у повідомленні, 10 липня о 16:00 до чергового пошуково-рятувального відділення селища Ворохта пост Заросляк надійшло повідомлення від туристки з Києва про те, що потрібна допомога. “При спуску з гори Говерла синім маршрутом […]