П’ятеро маленьких дітей стали жертвами жорстоких ґвалтівників за минулу добу – статистика

За минулу добу, 8 липня, п’ятеро дітей стали жертвами ґвалтівників у Львівській, Миколаївській, Тернопільській і Вінницькій областях.

Про це повідомив у Facebook перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

За його словами, це тільки ті факти злочинів, про які батьки дітей повідомили у поліцію.

“На Львівщині 24-річний покидьок по-звірячому зґвалтував неповнолітню. Підозрюваний затриманий. На Миколаївщині 24-річний зґвалтував неповнолітню серед білого дня, затягнувши у кущі. Покидьок встановлений, але з місця проживання зник. Він розшукується”, – написав Аброськін.

На Тернопільщині 55-річний чоловік розбещував 9-річного хлопчика та 7-річну дівчинку. Підозрюваний підтвердив свої дії.

У Вінницькій області 65-річний психічно хворий чоловік напав на 7-річну дівчинку і зґвалтував рукою. Дитина доставили до Центру матері й дитини. Попередній діагноз: зґвалтування та кровотеча. Чоловіка затримала поліція.

За минулу добу, 8 липня, п’ятеро дітей стали жертвами ґвалтівників у Львівській, Миколаївській, Тернопільській і Вінницькій областях. Про це повідомив у Facebook перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін. За його словами, це тільки ті факти злочинів, про які батьки дітей повідомили у поліцію. “На Львівщині 24-річний покидьок по-звірячому зґвалтував неповнолітню. Підозрюваний затриманий. На Миколаївщині 24-річний зґвалтував неповнолітню серед білого дня, затягнувши у кущі. Покидьок встановлений, але з місця проживання зник. Він розшукується”, – написав Аброськін. На Тернопільщині 55-річний чоловік розбещував 9-річного хлопчика та 7-річну дівчинку. Підозрюваний підтвердив свої дії. У Вінницькій області 65-річний психічно хворий чоловік напав на 7-річну дівчинку і зґвалтував рукою. Дитина доставили до Центру матері й дитини. Попередній діагноз: зґвалтування та кровотеча. Чоловіка затримала поліція.