П’яний та без прав: у Франківську водія оштрафували на понад 20 тисяч

Семеро водіїв з ознаками сп’яніння виявили патрульні Івано-Франківська за вчорашню зміну, 6 квітня.

На усіх водіїв інспектори склали адмінматеріали за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП. Ступінь відповідальності кожного з порушників визначить суд.

Окрім того, один з водіїв керував автомобілем, бувши позбавленим такого права рішенням суду через водіння в нетверезому стані.

Патрульні притягнули чоловіка і до відповідальності, яка передбачена ч. 4 ст. 126 КУпАП — штраф у розмірі 20 400 грн (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) та склали протокол за ч. 3. ст. 130 ( Керування транспортним засобом особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння) КУпАП.

До теми: Постраждала дитина: стали відомі подробиці аварії на Калущині, де зіткнулися автобус та автівка (фото)

The post П’яний та без прав: у Франківську водія оштрафували на понад 20 тисяч appeared first on Галицький Кореспондент.

Семеро водіїв з ознаками сп’яніння виявили патрульні Івано-Франківська за вчорашню зміну, 6 квітня. На усіх водіїв інспектори склали адмінматеріали за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП. Ступінь відповідальності кожного з порушників визначить суд. Окрім того, один з водіїв керував автомобілем, бувши позбавленим такого права рішенням суду через водіння в нетверезому стані. Патрульні притягнули чоловіка

The post П’яний та без прав: у Франківську водія оштрафували на понад 20 тисяч appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: