П’яний чоловік через мову зарізав чемпіона з джиу-джитсу

У Києві на Позняках ножем у серце вбили 26-річного чемпіона з джиу-джитсу Миколу Балабатька, який родом з Кирилівки. Сталося це у ніч з 5 на 6 листопада.

Конфлікт між Миколою та п’яним нападником міг виникнути через мову. Про це заявив його батько.

Чемпіона з джиу-джитсу поранили в серце
Трагічну новину підтвердив батько загиблого хлопця – підприємець та власник готелю “Перлина прибою” в Кирилівці Олег Балабатько. Він розповів, що у його сина виник конфлікт з чоловіком, який є родом з тимчасово окупованого Росією Луганська.

Нападник був у стані алкогольного сп’яніння і нібито почав конфліктувати з Миколою через те, що той говорив українською мовою. Чоловік запропонував співрозмовнику вийти на вулицю, і хлопець погодився, оскільки був чемпіоном з джиу-джитсу та мав упевненість у своїх силах. Однак від удару ножем ухилитися не зміг.


Хлопець помер на місці
Нападник поцілив хлопцю просто у серце. Микола вхопився за серце та впав на землю. Правоохоронці, які прибули на місце події, намагалися допомогти йому до приїзду лікарів, але хлопець помер.

Двоюрідна сестра загиблого хлопця Карина Балабатько оприлюднила спільну світлину з братом і написала: “Я ніколи тебе не забуду, братику! Я тебе люблю!”.

Микола Балабатько із сестрою / Фото з фейсбуку Карини Балабатько

 

У Києві на Позняках ножем у серце вбили 26-річного чемпіона з джиу-джитсу Миколу Балабатька, який родом з Кирилівки. Сталося це у ніч з 5 на 6 листопада. Конфлікт між Миколою та п’яним нападником міг виникнути через мову. Про це заявив його батько. Чемпіона з джиу-джитсу поранили в серце Трагічну новину підтвердив батько загиблого хлопця – підприємець та власник готелю “Перлина прибою” в Кирилівці Олег Балабатько. Він розповів, що у його сина виник конфлікт з чоловіком, який є родом з тимчасово окупованого Росією Луганська. Нападник був у стані алкогольного сп’яніння і нібито почав конфліктувати з Миколою через те, що той говорив українською мовою. Чоловік запропонував співрозмовнику вийти на вулицю, і хлопець погодився, оскільки був чемпіоном з джиу-джитсу та мав упевненість у