П’яні водії та крадіжки: поліція Прикарпаття розповіла про кримінал за день

До поліції щоденно надходить безліч заяв від мешканців. Реагують правоохоронці і на порушення, що трапляються на дорогах області.

За інформацією прес-служби ГУ НП в Івано-Франківській області, вчора, 8 квітня, до поліцейських надійшло 379 повідомлень на лінію «102».

Так за минулу добу правоохоронці зареєстрували десять крадіжок, один грабунок, три злочини пов’язані із наркотиками. Також вчора поліцейські задокументували один факт незаконного поводження зі зброєю, п’ять випадків шахрайства та 13 випадків тілесних ушкоджень.

Крім того, минулої доби правоохоронці виявили шістьох водіїв у стані алкогольного сп’яніння.

Читайте також: На Івано-Франківщині знизився рівень дитячої злочинності

 

The post П’яні водії та крадіжки: поліція Прикарпаття розповіла про кримінал за день appeared first on Галицький Кореспондент.

До поліції щоденно надходить безліч заяв від мешканців. Реагують правоохоронці і на порушення, що трапляються на дорогах області. За інформацією прес-служби ГУ НП в Івано-Франківській області, вчора, 8 квітня, до поліцейських надійшло 379 повідомлень на лінію «102». Так за минулу добу правоохоронці зареєстрували десять крадіжок, один грабунок, три злочини пов’язані із наркотиками. Також вчора поліцейські

The post П’яні водії та крадіжки: поліція Прикарпаття розповіла про кримінал за день appeared first on Галицький Кореспондент.